FıkraLaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duvar Yazıları

Duvar Yazıları Empty Duvar Yazıları

Mesaj  Admin Cuma Ağus. 01, 2008 6:17 pm

Boks spor ise savaş olimpiyattır. İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
-kaç yaşındasın? - Bende bilmiyorum her sene değişiyor! Gökyüzü..Güneş...Sahil.. Gel de ödev yap!
Kopya bir sanattır ama bizim öğretmen sanattan anlamıyor! "Acele kan aranıyor grubu önemli değil" imza: wampir!
Nişanlıyken erkek konuşur kız dinler; evlenince ikisi konuşur mahalle dinler ! Sabah kahvaltı edemedim çünkü seni düşünüyordum...
Öğlen yemek yiyemedim çünkü seni düşünüyordum...
Akşam yemek yiyemedim çünkü seni düşünüyordum...
Gece uyuyamadım çünkü açım ulan !
İkna edemiyorsan kafalarını karıştır ! Ne güzel senin zeka sorunun yok çünkü zekan yok !
Kibar ol; Karını dövmeden önce ceketini düzelt ! Konferanslarda ön sıralara oturmayın uyuyamazsınız !
Dünyanın en iyi şeyini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki ! Acemi desinler.. korkak desinler..Ama rahmetli demesinler !
Malın ucuzunu seç tamir ederken canın sıkılmasın ! İnsanlara asla güvenme sırlarını bir tavukla paylaş !
Sen bana baktın ben sana şimdi beraber beş çocuğa bakıyoruz ! Kalbimi kırdın o bana dedemden hatıraydı !
Bana zayıfını söyle sana elimin ayarını söyleyeyim Zayıfsız Karne Duvaksız geline benzer...
Öğrencinin şanssızı sırtüstü düşse bile burnunu kırar Gül ü seven Gül ün abisine katlanır
Atı alan ÜSKÜDAR A geçemez.Çünkü köprüde at gişesi YOK Deveye '' Niçin boyun eğri ?''demişler..Minibüsten yeni indim demiş.
Misafir Umduğunu değil yanında getirdiğini yer. Okul bizim evimiz, o yüzden alt-üst ediyoruz.
Öğrenciyi KRAL dairesine koymuşlar illa da teneffüs demiş Bir elin nesi var? tabi ki PARMAKları..
Ağaç yaş ise yağmur yağmıştır. Uyur gezerliğin çaresi bulundu.Boşuna yürümeyelim.
Gönül Ferman dinlemiyor.Başka bir kaset takalım. Moraliniz BOZUKsa son kullanma tarihinize BAKIN !
Aklınız bir karış havadayken paraşüte gerek YOK.. Damlaya damlaya cepte kuruş kalmaz !..
Her yiğidim bir fırça yiyişi vardır ! Atını sağlam kazığa bağla, sonra bir de düğüm at !
Ben bu gece bekçilik işini gözü kapalı yaparım arkadaş... Güneş tutuldu...Şimdi KARA GÜN dostu olduk..
Yarası olan bant alır.. Çiçekleri dalından koparmayın, kökünden sökün...
Çimlere basmak yasaktır, bütün futbolcular ŞUÇ işliyor.. İğneyi kendine batıracağına otur, söküğünü dik!...
Damlaya damlaya bu kova akşama kadar zor dolar. Bir baltaya sap olamadım diye üzülme. ya çekice, ya kesere sap olursun.
Oynatmaya az kaldı.....Antrenman eksikliği bitsin de... İzin almadan ULUDAĞ'a gidersem hayatım kayar benim.
Göze lazerli tedavi geldi geleli, optik malzemeler gözünden düştü. Hop güreşçi misin nesin ağır olda sıkletini görelim
Bugün tamamen kaytaracağın işi yarına bırakma.. Hep kaplama alanı içinde kalıyor.Kendisi diş doktoru da..
Kulak misafiri umduğunu değil, bulduğunu dinler Neee yanlış numara mı ? O zaman niye açıyorsun kardeşim.
Hiç boş vaktim yok!, sabah-akşam iş arıyorum. İşi olmayan sınıfa giremez, içeride yeterince işsiz vardır zaten !
Üzümünü ye, bağını yeme... Otelimizde hamam böceği bulunmaz, fareler onları temizliyor.
Hasret kaldım gözlerinin rengine artık çıkar şu lenslerini ! İşleyen kafa pas tutmaz çok işleyen kafa tarak tutmaz !
Derdini söylemeyen iyi yapar; birde onun derdiyle uğraşamayız! Ameliyat olun, içiniz açılsın
Öğrenciyi altın sıraya oturtmuşlar, yinede teneffüs demiş Bülbülü altın kafese koymuşlar "bu kafes kaç para eder ? "demiş!
Bakmakla aşık olunsaydı öküz trene aşık olurdu ! Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin!
Yerçekimini yenerseniz dünyanın yükünden kurtulursunuz Yazılıdan sıfır aldım ama önemli olan katılmaktı.
Bakarsan bağ olur, bakmazsan göremezsin Allah yürü ya kulum dedi, ben de arabamı sattım.
İlahi Azrail sen adamı öldürürsün Temiz hava garip kokar
Gerçekçi ol imkansızı iste Kızlar güldürenleri sever, salakları değil aptal !
Üzüm üzüme baka baka kararabilir, ama körle yatanın şaşı kalktığı görülmemiştir. Gülü seven dikenine katlanır; Kaktüsü sevenin vay haline !
Admin
Admin
Kurucu
Kurucu

https://fikralar.yetkin-forum.com

- Similar topics