FıkraLaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayıp Kelimeler

Ayıp Kelimeler Empty Ayıp Kelimeler

Mesaj  Admin Paz Haz. 15, 2008 9:31 pm

Yat dedi yattim, aç dedi açtim, aletini çikarip soktu, isini bitirdiginde kan
gelmeye basladi, çok korkmus ve aci çekiyordum; çünkü ilk kez dis çektiriyordum!

Her gün agzina al, oksarcasina dudaklarinin arasinda gezdir, zevkin doruklarina ulastiginda daha da hizlan ve sonra macunu tükür, firçayi temizle dis sagligina dikkat et.

Iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler, biri benzin pompasini tutmus dötüne sokmus, digeri ona saskin bir bakisla: "Bu yaptigin normal mi?"demis. Digeri ise:"Hayir kursunsuz.".demis.

Kocamandi, elimde tam olarak tutamiyordum, çok büyüktü, asagi yukari salladim tam fiskiracakken agzima dayayip hepsini içtim coca-cola yi çok seviyorum.

Baba der ki:"Oglum müjde sana is buldum." Çocuk heyecanlanir:"Ne isi baba?" Baba cevaplar:"Asagidaki büfede yedigün vereceksin."

Bütün gece ugrastim bir türlü delinmedi, o kadar zorladim bana misin demedi, sabret sevgilim simdi olacak OOOOhhhhh, delindi, kulaklarina takabilirsin küpeni.

Sen sen ol kapi önünde ask yapma, askin gözü kördür ama komsununki asla.

Cep telefonunuzun daha iyi çekmesi için dik pozisyonda üzerine oturunuz, biz buna "Cep To Göt" diyoruz. "Cep to Göt" .... da vardir. Belki birgün baskalarida bu uygulamaya baslar, ne dersiniz hos olmaz mi?

Dereceye girmek için çok çalisti; ama hasta oldu derece ona girdi.

Dünyada iki seyi sevdim; seni ve gülü, gülü sevdim dikeni batti, seni sevdim götün kalkti.

Elleriyle beyaz vücuduma ellediler, dudaklariyla emdiler, atesleriyle yaktilar, bilmem ne istediler benim gibi sigaradan.

Ey daglari taslari her seyi yaratan rabbim, her seye bir güzellik ayri bir tat insanlara akil, mantik, zeka dagitirken bu mesaja mal mal bakan bu öküzü niye unuttun?

Ah kizim ah! Ben ne salagim; seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. Üzülme annecigim, ben hepsine verdim.

Boynuma sürterek gögüslerinin arasindan, asagiya, kalçamin yanina kadar getirip, yuvasina oturttum, çikan silak sesi bana güven veriyordu, sende emniyet kemeri tak

Devlet'i Osmani Ali'de terfi'i temayuzilim irfan ile olmaz .Ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak medeni haz ,ya da olacak delikle temas.

Sen bir afytabey-i yektasin darende deliksiz. ben o deligin matkab-i ihtiyaçtan kemiksiz.

Niyetim açizane-i taciz etmek degil ; bilakis efkar-i umumede Naçizane bir sikis teklifidir.Vereceginiz her müspet cevap harabe-i sikimin dermani olacaktir.

Adamin biri araba almak için galeriye gitmis,, alamayinca kan kaybindan ölmüs.

Bu güzellik, bu zeka, bu akil , hele su anlam dolu gözlerin büyüsü. Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamis. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber.!?

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptigi bir arastirma sonucu sex hayatinda basarisiz olan insanlar mesajlari okurken telefonlari sag ellerinde tutuyorlar.

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmistir, zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa süreli körlük, ibnelerde ise bir anlik gülümseme yapar.!!

Su anda her 100 kisiden 35'i uyuyor, 10'u yemek yiyor, 25'i çalisiyor, 15'i sex yapiyor, 10'u araba sürüyor 4'ü ders çalisiyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor.

Güçlü kollari ile beni koltuga oturttu, üstüme abandi, eline aldigi kocaman aletini agzima soktu, çok canim yandi ve agzimdan kanlar akiyordu; ama çürük disimi sonunda çekmisti.

Yürü bire ehli deve endamini göreyim, sensiz geçen günlerin ecdadini zikeyim, ben mecnun muyum ki bir _m için çöllere düseyim. Leyla'yi da zikeyim seni de zikeyim.

Erkekler araba gibidir. Dikkat etmezsen altinda kalirsin.

Galata kulesinden attim fesimi.Eyyy fani insaf et degdireyim tepesini.Degdirirsem tepesini itelemem gerisini. Itelersem gerisini, keserim nefesini.

Üfff yavrum, anam, yalarim, yutarim, döserim.. Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu Telsim 'in motivasyon mesajidir, biz buna cep-to taciz diyoruz. Belki baskalari da bu uygulamaya baslar ha ne dersiniz fena olmaz degil mi?

Asli'yi sevdi KEREM . Asli için daglari delerim dedi KEREM. Asli vermedi bir kerem Ben böyle aski sikerem Smile)

Ey Fuzuli bir _m için düstün gurbete _m derindir _m serindir sefa verir millete. Ye kebabi iç sarabi vur karpuz gibi göte sen bu kafayla sikime gidersin cennete.

Bir Daha Kumar oynamayacagima Bahse girerim;

Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapiyorlarmis. Kaz ölmüs.

Bütün bisikletlere bindim, Bisan a binemedim..

En iyi motor kadininkidir. Çünki her pistona uyum saglar kendinden yaglamalidir.Ve her ay düzenli olarak
Admin
Admin
Kurucu
Kurucu

https://fikralar.yetkin-forum.com