FıkraLaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fanatik Spikerler

Fanatik Spikerler Empty Fanatik Spikerler

Mesaj  Admin Paz Haz. 15, 2008 9:24 pm

FENERLİ SPİKER: Sayın seyirciler, şimdi de Avrupa''da Milan''a rezil olan G.Saray çıkıyor sahaya... Ve işte şampiyon Fener...

CİMBOMLU SPİKER: Sevgili Cimbomlular, F.Bahçe sahaya çıkıyor, kadrolara bakıyorum, Rüştü''den başkasını tanımıyorum...

FENERLİ SPİKER: İnşallah bu ucube stadın skorbordu çalışıyordur, şu yanımdakı dallama gol tabelasında görsün Fenerli futbolcuları...

CİMBOMLU SPİKER: F.Bahçeli futbolcuların elinde bir pankart var. Tam belli olmuyor ama ''Bize acı Aslan kardeş'' yazıyor galiba...

FENERLİ SPİKER: Maç başladı ve Fener oynuyor, G.Saray seyrediyor. Keşke bizim çocuğun Tasolarını G.Saraylı futbolculara getirseydim de boş kalmasalardı...

CİMBOMLU SPİKER: Biri şu yanımdaki futbol cahiline maçın başlamadığını söylesin. Fener ısınıyor, G.Saray soyunma odasında çay içiyor.

FENERLİ SPİKER: Maçtan sonra da soğuk su içersiniz. Bizimkiler sahiden çalışıyormuş, bir de ''idman yapmıyorlar'' derler...

CİMBOMLU SPİKER: ...Ve maç başlıyor, haydi G.Saray... Göster şu ecnebi, artı bir Fenerbahçe''ye...

FENERLİ SPİKER: Haydi Fenerbahçe. Yine dağıt Cimbom''u, yerlere ser, mesaj geç, motive et...

CİMBOMLU SPİKER: Pozisyonda hiçbir müdahale yok, hakeme bakıyoruz... ''yuh'' olsun, gereksiz kart...

FENERLİ SPİKER: İlk dakikalarda atarız. Baliç gidiyor, kazma Bülent indiriyor, ''oha'' diyorum sadece...

CİMBOMLU SPİKER: Maçın sonlarına yaklaşıyoruz, henüz Kerem''i göremedik. Sanırım bizim televizyon sahanın Rüştü kısmının yayın hakkını satın almış...

FENERLİ SPİKER: Rüştü herhalde çocuğu ile top oynarken daha çok zorlanıyordur. Emre''nin şutu eldiveninin kovuğuna bile gitmedi...

CİMBOMLU SPİKER: İsimlerde bir karışıklık olursa özür dilerim, çünkü bunların yarısından çoğunun sırtında ''Mirkoviç'' yazıyor...

FENERLİ SPİKER: Hakemden bahsetmek istiyorum biraz... Bu maçta görevli olmasa sanırım yüzüne sarı-kırmızı boya sürüp, G.Saray tribünlerinde, ''Vur... Kir... Parçala... Bu maçi kazan'' diye tezahurat yapardı...

CİMBOMLU SPİKER: Hakem Fener''in ikinci yerli futbolcusu gibi oynuyor... Fener''in yerlileri Rüştü ve Erol Ersoy bugün süper...

FENERİ SPİKER: Aaa... Oyuna Arif giriyor. Bu çocuk Avrupa''ya gitmemiş miydi?... Sanırım Hakan Şükür de kale arkasında ısınıyor...

CİMBOMLU SPİKER: Yayınımız burada sona eriyor, şunu söyleyeyim Fener''i resmen elimizden kaçırdık... Ben şimdi Cimbom adına yanımdaki spikerin ağzını - burnunu dağıtacağım...

FENERLİ SPİKER: Bu skor G.Saray''ın Fener karşısında, kendi sahasında aldığı bir zafer. Bu gece G.Saray Adası''nda bunu kutlarlar herhalde... Ama müsade ederseniz ben döner bıçağı ile şu spikeri kutlayacağım...

G.SARAYLI SPİKER: (Yayından sonra) Offf... Ne zor şey Beşiktaşlı olup G.Saray maçı anlatmak yaa...

FENERLİ SPİKER: (Yayından sonra) Ne yaparsın ekmek parası işte...
Admin
Admin
Kurucu
Kurucu

https://fikralar.yetkin-forum.com